Get Adobe Flash player

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
 

 

 

  DI-WAY
  SatElita
 
 
 
 

 

Satcentrum

Česko-Slovenská satelitní a TV doména
Aktualizace: 5 hodin 46 min zpět

Režisér Juho Kuosmanen a herec Jarkko Lahti přijedou do Prahy uvést svůj film Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho

14 hodin 52 min zpět
Režisér Juho Kuosmanen přijede do Prahy představit svůj debut Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho, na festivalu v Cannes 2016 oceněný jako nejlepší film sekce Un Certain Regard. Ve středu 15. března režisér film od 18.30 osobně uvede na veřejné předpremiéře a následné debatě s diváky v pražském kině Pilotů.

Přehlídka bizarních artových filmů Weird Europe probudí zvíře v nás

15 hodin 12 min zpět
Co dříme pod pečlivě udržovanou civilizační slupkou? Co v sobě dusíme a skrýváme? Přehlídka Weird Europe přináší filmy, které rozvrací zažité pořádky a nerespektují dohodnuté hranice. Ochutnávka šťavnatých specialit z divného kontinentu se uskuteční od 5. - 9. dubna v Bio Oko v Praze, 10. - 12. dubna v brněnském Kino Art a 12. dubna v Bio Central v ...

Show Jana Krause – 15. 3. 2017

12. Březen 2017 - 0:40
Herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl, malířka Léna Brauner a IT technik Jiří Spour, který se věnuje vývoji chytrých dětských kočárků, se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. března ve 21.35 hod. na Primě.

Start satelitu EchoStar-23 opožděn o několik dnů

12. Březen 2017 - 0:30
Společnost SpaceX se musí vypořádat s další zpožděním startu satelitu. To není tak důležité a ztráta několika dalších dnů při startu plánovaném na dnes - 12. 3. 2017 není katastrofální, ale satelit EchoStar-23 trpělivě čeká na svůj start měsíce. Družice EchoStar-23 je potřebná pro poskytování služeb zákazníkům se satelitním přijímačem v Brazílii a ...

DAB+: Katolickie Radio Podlasie ukončilo experimentální vysílání

12. Březen 2017 - 0:20
Diecéze ze Siedlece v Mazovském vojvodství v Polsku neprodloužila vysílací licenci na experimentální vysílání multiplexu DAB+, která byla vydaná dne 29. 1. 2016 a uplynula dne 1. 2. 2017. Testy byly realizované společně s vysílací firmou Emitel na kanálu 10A s výkonem 1,0 kW ERP. Multiplex obsahoval dva datové toky stanice Katolickie Radio Podlasie ...

Joj proti šíření jejích kanálů v ČR

12. Březen 2017 - 0:10
Slovenská televizní skupina Joj vyzvala české operátory, aby přestali v ČR šířit její kanály Plus a Wau. S ohledem na ochranu teritoriálních práv k vysílanému obsahu je jejich zařazování do skladby programů převzatého vysílání nezákonné, uvedla skupina. Loni byl v ČR po dohodě vypnut hlavní kanál Joj.S využitím zdroje: dš, teletext ČT, s. 143

Rakousko: ProSiebenSat.1 může koupit stanici ATV

11. Březen 2017 - 0:40
Společnost ProSiebenSat.1 může od mnichovské mediální skupiny Tele-München Gruppe koupit stanici ATV, jak o tom informoval Úřad pro hospodářskou soutěž (Wettbewerbsbehörde) ve čtvrtek 9. 3. 2017 ve Vídni. Bylo však sjednané "výrazné zpřísnění původně předložených podmínek". Ostatní média vyslovila obavy, neboť společnost ProSiebenSat.1 v Rakousku u ...

Užívejte darů světa v 11. týdnu na Prima ZOOM

11. Březen 2017 - 0:30
Je libo Lisabon nebo Istanbul? Čeká nás Dobývání Měsíce; v další řadě seriálu Má pekelná kočka III vám poradíme s vašimi mazlíčky; nejzachovalejší Dinosauří mumie je nejdůležitější objev za poslední dobu; a jaký je Život ve vzduchu? a ještě více unikátních snímků na Prima ZOOM.

Příběh o boji s leukémií, naději a síle přátelství - Druhý život Jitky K. na ČT2

11. Březen 2017 - 0:20
Druhý život Jitky K. vypráví příběh mladé, sportovně založené ženy, které diagnóza akutní leukémie ze dne na den obrátila život vzhůru nohama. Ona se ale rozhodla bojovat. ČT2 film uvede v úterý 14. března ve 21.05 hod. V průběhu vysílání mohou diváci posílat DMS Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

Odhaleno: Kříž pod Pražským hradem je součástí komunikace nového seriálu Modrý kód

11. Březen 2017 - 0:10
Kříž tvořený 54 LED obrazovkami o rozměrech 6 x 6 metrů se rozsvítil pod Pražským hradem s nápisem: Modrý kód, již brzy. Nový seriál se bude vysílat dvakrát týdně v pondělí a ve středu od 20.15. První dva díly uvidí diváci ale už v předpremiéře v sobotu 25. března.

Verdiho La traviata v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 11. března

10. Březen 2017 - 0:40
V sobotu 11. března od 18:45 hod. čeká diváky monumentální scéna plná kontrastů a barevné symboliky, modernizované pojetí nestárnoucího tématu lásky, touhy a nástrah, a především dechberoucí pěvecké výkony sólistů v čele s bulharskou sopranistkou Sonjou Jončevou.

Tisková zpráva z 5. zasedání RRTV, konaného dne 7. 3. 2017

10. Březen 2017 - 0:30
Rada na svém zasedání projednala 57 bodů programu. Vyhodnotila 28 stížností diváků a posluchačů, vydala čtyři upozornění na porušení zákona, rozhodla o zahájení dvou správních řízení. Rada uložila dvě pokuty - společnosti OKAY (reklama na RÁDIO IMPULS) a Magical roof (vysílání JOJ Family). Rada odňala licenci TV Regina.

ČT art nechá zpívat Mišíka, jeho sedmdesátiny oslaví premiérou dokumentu a koncertem ETC

10. Březen 2017 - 0:20
Dokument Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka je portrétem jedné z nejvýznamnějších osobností české rockové scény. ČT art film, který vznikl k hudebníkovým sedmdesátinám, uvede exkluzivně v premiéře už v sobotu 11. března ve 20.20 hod. Deset minut po půlnoci pak Art nabídne záznam koncertu Mišíkovy kapely ETC z roku 2015.

Sobotní seriály na Prima ZOOM

10. Březen 2017 - 0:10
Dva zajímavé seriály vám zpestří sobotní večery. Podíváme se za tajemstvím různých mumií ze všech koutů světa. A pak vás dostanou špióni, šifry a různá spiknutí, která provázejí lidstvo už dlouho. Pojďte rozplétat záhady světa s Prima ZOOM.

Anča a Pepík - první kreslený seriál České televize pro děti, které už odrostly Večerníčku

9. Březen 2017 - 0:40
ČT uvede svůj první animovaný seriál pro starší děti. Sedmidílná série dobrodružných příběhů Anča a Pepík vznikala poslední dva roky v ateliérech na Kavčích horách technologií klasické kreslené animace a předlohou se jí staly populární komiksy výtvarnice Lucie Lomové. Anča a Pepík se poprvé ve vysílání objeví v neděli 12. března od 9:20 hodin na ČT ...

Prima LOVE oslavila šesté narozeniny

9. Březen 2017 - 0:30
Prima LOVE si za posledních šest let prošla nejednou změnou, ať už se jedná o skladbu programu, cílovou skupinu diváků či změnu vizuální identity. Jedno ale zůstává – včera, 8. března, oslavila narozeniny, a právě díky výše zmíněným změnám, které sledovaly vývoj zájmů diváků, si tento tematický kanál drží u diváků již standardní oblibu.

DIGI Sport vyhlásil exkluzivní soutěž o zájezd na El Clásico

9. Březen 2017 - 0:20
V neděli 23. dubna se uskuteční první letošní zápas španělských fotbalových velkoklubů FC Real Madrid a FC Barcelona, kterému se přezdívá El Clásico. DIGI Sport si pro fanoušky této velkolepé události přichytal soutěž. Výherce soutěže navštíví španělské hlavní město a utkání El Clásico zažije naživo.

Legenda české politiky - Česká televize připomene výročí smrti Jana Masaryka

9. Březen 2017 - 0:10
Uznávaný diplomat, politik, zábavný vypravěč i slušný pianista. U příležitosti připomenutí osobnosti Jana Masaryka uvede Česká televize ve dnech výročí jeho smrti čtyři dokumentární snímky, které se vrátí k významným milníkům Masarykova života.

Pevnost Boyard – 8. díl

8. Březen 2017 - 0:40
Vtrhněte s námi do Pevnosti Boyard a fanděte dalšímu týmu při plnění záludných úkolů. Co vše zvládne odvážná pětice – Sagvan Tofi, Monika Leová, Jaromír Nosek, Eliška Bučková a Jakub Vágner? A kolik vydělají pro Nadaci Terezy Maxové? Moderuje Libor Bouček, role otce Fura se zhostí Jan Rosák. Sledujte v sobotu 11. března ve 20.15 na Primě!

Radio_Head Awards festival opäť prinesie kvalitnú slovenskú hudbu, koncerty budú dostupné aj v živom vysielaní

8. Březen 2017 - 0:30
Už tento týždeň sa v budove Slovenského rozhlasu začína štvrtý ročník festivalu, ktorý sprevádza udeľovanie ocenení Radio_Head Awards. Participujú na ňom rádiá RTVS – Rádio_FM a Rádio Devín. Návštevníci sa môžu tešiť na 12 koncertov rôznych hudobných žánrov.

Sociální sítě

       Sapro, s.r.o.na