Get Adobe Flash player

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.
 

 

 

  DI-WAY
  SatElita
 
 
 
 

 

Digizone.cz

DigiZone.cz
DigiZone.cz - nejlepší web o televizi a digitálním vysílání
Aktualizace: 1 hodina 1 min zpět

Temný kraj v neděli opět jedničkou

1 hodina 37 min zpět
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší neděle byla tvrdší než obvykle. Jsou tu minimálně dva, či spíše tři pořady aspirující na vítězství. Temný kraj v TOP 10 za všechny kanály vyhrál nad třetí řadou Tvojí tváře s jasným náskokem 170 tisíc diváků a příliš se nelišila ani sledovanost. Tedy s výjimkou mladšího publika 15–54. Tady byl rozdíl ve prospěch show zcela jasný: 37,13 % vs. 26,40 %. Na třetí pozici se umístil GEN – Galerie elity národa s 825 tisíci diváky a čtvrtý je biatlonový SP 2016/17 Finsko, který sledovalo 744 tisíce diváků a podíl na publiku dosáhl 28,82 %. Do žebříčku nejsledovanějších se ještě zvládl na desátém místě dostat první díl minisérie Spravedlnost. Vidělo ho 714 tisíc. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova tři, ČT sport a Prima jeden.

Milion diváků překonaly jen Televizní noviny, do TOP 10 se probojovala Pevnost Boyard

12. Březen 2017 - 9:34
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů se díky biatlonovému mistrovství ve Finsku dostal i kanál ČT sport. Nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se staly neohrožené Televizní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,212 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 527 bylo zároveň mladších 54 let. O více než tři sta tisíc diváků méně pak vykázaly druhé Zázraky přírody, které zaujaly 906 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, z nichž ale jen pouhých 245 tisíc patřilo zároveň do cílové skupiny mladší 54 let.

Televizní tipy na neděli: Spravedlnost, Rio Bravo a Batman začíná [aktualita]

12. Březen 2017 - 8:00
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky. Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Seriál Labyrint se vrací s druhou řadou. Drsná parta sklízí úspěchy i v zahraničí

12. Březen 2017 - 0:00
Druhou řadu seriálu Labyrint jsem viděl v předpremiéře a napadá mě jen jedna otázka. Budou v americké verzi seriálu hrát Kevin Spacey a Tom Hardy? Když v roce 2015 uvedla Česká televize první sérii Labyrintu, nebyla na scéně původních detektivních seriálů taková tlačenice jako teď. I proto bylo tehdejší rozhodnutí uvést seriál, který netvoří uzavřené příběhy, ale je vlastně jedním dlouhým příběhem rozděleným do sedmi hodinových částí, trochu rizikem. Které se ovšem bohatě vyplatilo – sledovanost kolem milionu diváků je atribut, který má silnou váhu. A který napovídá také o tom, že celý tým v čele s režisérem Jiřím Strachem odvedl sakra dobrou práci. Uběhly dva roky a máme tady Temný kraj, Svět pod hlavou, Mordpartu, Poldu, Rapla – a také druhou řadu Labyrintu.

TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla ČT1, na Novu zbyla tři místa a na Primu jedno

11. Březen 2017 - 10:10
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hranici jednoho milionu diváků překonaly dva pořady z produkce České televize a dva vyrobené na Nově. Nejúspěšnějším včerejším pořadem se stali Četníci z Luhačovic na ČT1, kterým se jako jedinému pořadu podařilo překonat hranici jednoho a půl milionu diváků, i když jen o pouhých šest tisíc diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončily Televizní noviny, které na Nově zaujaly 1,433 milionu diváků. Třetí skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého včera povečeřelo 1,178 milionu diváků starších patnácti let.

Televizní tipy na sobotu: Thunderball, Jih proti Severu nebo V jako Vendeta [aktualita]

11. Březen 2017 - 8:00
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky. Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Vláda schválila ZEK, tři nové tematické kanály a Mňam s vlastní produkcí

11. Březen 2017 - 0:00
TÝDENNÍ REVIZE – První diginovela prošla vládou, ale ještě ji čeká poslanecká sněmovna. Společnost S&P Broadcasting také představila novinky stanic Mňam a Mňau. Další z legislativních překážek připravovaného přechodu z DVB-T na DVB-T2 dnes padla. ZEK umožní start a rozvoj přechodových sítí a řeší i jejich financování.

Televizní tipy na pátek: Hračka, Vladimír Mišík – ETC 40 nebo Pochybná žena [aktualita]

10. Březen 2017 - 16:00
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky. Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Joj Group vyzývá k ukončení šíření stanic Plus a Wau v Česku [aktualita]

10. Březen 2017 - 14:40
Společnost zaslala operátorům „Výzvu na upustenie od šírenia prevzatého vysielania“ a pokračuje tak ve snaze o zákaz šíření svých dalších kanálů. Společnost Joj Group loni ve spolupráci s českými operátory přistoupila k vypnutí stanice Joj a jako náhradu nabídla Joj Family, kterou mj. najdete i v pozemním DVB-T. Nyní televizní skupina požaduje po domácích operátorech totéž, a to u stanic Plus a Wau.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání od 3. do 9. března [aktualita]

10. Březen 2017 - 12:00
Vysílat začal italský program Telenord a dočasně volně opět vysílá celý srbský paket Pink. Vysílání naopak ukončila Irish TV. Zajímá vás, které kanály zahájily, nebo naopak ukončily vysílání? Přinášíme přehled změn v nabídce nejrůznějších satelitních operátorů.

Temný kraj vs. Tvoje tvář = 2:0

6. Březen 2017 - 9:34
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Minulý týden byl náskok Temného kraje před Tvojí tváří skoro čtyřicet tisíc. Tentokráte je to výrazně víc. Nové vydání show Tvoje tvář má známý hlas III včera sledovalo 1,253 mil. diváků při podílu 30,71 %, který ale u mladšího publika 15–54 vystoupal na 38,13 %. Na Temný kraj, absolutní jedničku v TOP 10 za všechny kanály, však Tvoje tvář neměla (rozdíl je 163 tisíc) a nepodařilo se to ani Televizním novinám. Temný kraj vidělo 1,416 mil. a podíl dosáhl 30,37 %, přičemž u mladšího publika byl výrazně nižší – 26,85 %. Třetí v pořadí je biatlonový SP 2016/17 Jižní Korea, který na ČT sport od 11:39 hod. zhlédlo 712 tisíc. Do TOP 10 se dostal i Gangster Ka: Afričan a vidělo ho 676 tisíc diváků. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova tři a ČT sport a Prima po jednom.

Průzkum na téma HbbTV: skoro třetinu diváků ruší červená značka, ale vítají možnosti, které přináší [aktualita]

6. Březen 2017 - 6:00
UVNITŘ GALERIE – Díky HbbTV, neboli hybridnímu televiznímu vysílání, je prý ovládání „chytrých funkcí televizoru pohodlnější“. Shoduje se na tom většina respondentů. Zajímavé příležitosti ale HbbTV přináší i zadavatelům reklamy. Ve zvláštním výzkumu se proto také společnost Nielsen Admosphere ptala zástupců českých mediálních agentur na atraktivitu reklamy v HbbTV. Podle pěti z osmi respondentů je tento druh reklamy pro zadavatele atraktivní, a to zejména pro produkty a služby, u kterých diváci potřebují doplňující informace, jako je pojištění, služby mobilních operátorů atp. Zajímavý je také pro luxusní produkty nebo ty, které přesahují rámec běžné spotřeby a lidé si jejich nákup více rozmýšlejí, například automobil.

Březnové změny v programové nabídce IPTV operátorů

6. Březen 2017 - 0:00
[Prémiový obsah] UVNITŘ SROVNÁNÍ – Od 1. března došlo k několika změnám v programové nabídce největších IPTV operátorů. Proto jsme také připravili aktuální verzi srovnání programové nabídky u operátorů O2 TV, T-Mobile TV a Digi2Go.

Jak vypadal začátek vysílání O2 TV Free? Podívejte se na video [aktualita]

5. Březen 2017 - 13:00
UVNITŘ VIDEO – Jeden z našich čtenářů natočil start vysílání nového zemského kanálu O2 TV Free. Dnes v osm hodin ráno zahájil ostrý provoz nový zemský kanál O2 TV Free, který vysílá v multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Jeden z našich čtenářů František Kotouč úvod vysílání natočil.

Sobotní sledovanost? Samá překvapení [aktualita]

5. Březen 2017 - 9:57
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Bez tajemství těla je ČT1 nízko, ale i přesto je vítězem večera. Výsledky hlavních stanic jsou pak horší než minulý týden, polepšila si jen Prima. První nezpravodajský pořad v TOP 10 za všechny kanály, 24. Český lev, je s počtem 667 tisíc diváků za Televizními novinami, na kterých se taktéž nejspíše podepsal mimořádně krásný den (1,098 mil.), a také za Sportovními novinami a Událostmi na ČT1. Následuje Pevnost Boyard, kterou na Primě vidělo 627 tisíc. To je také druhý a zároveň poslední nezpravodajský pořad v žebříčku nejsledovanějších. Kolja na ČT1 není ani v TOP 5 za kanál, Chart Show na Nově se do něj sice dostalo, ale počet diváků z 526 tisíc minulý týden klesl na 382 tisíc. ČT1 a Prima mají v TOP 10 čtyři pořady, Nova dva.

Televizní tipy na neděli: Podzim Čejenů, Orel Deváté legie nebo Gangster Ka: Afričan [aktualita]

5. Březen 2017 - 8:00
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky. Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Historická freska Taboo, přemýšlivá a temná, se táhne jako krev ze zasychající rány

5. Březen 2017 - 0:00
Píše se rok 1814 a v Anglii umírá Horace Delaney, muž s nejasně temnou minulostí. Jedinou věc, kterou po sobě zanechá, je kus území zvaného Nootka Sound. To leží v Severní Americe, na pobřeží Britské Kolumbie v dnešní Kanadě. V té době zuří válka mezi Spojenými státy americkými a Anglií, která se ovšem chýlí ke konci a Nootka Sound má potenciál stát se důležitým obchodním centrem. Má o něj tedy logicky zájem britská Východoindická společnost neboli Honourable East India Company a dohodne se s dcerou Horace Delaneyho Zilphou Gearyovou (Oona Chaplin) o jeho koupi. Horace Delaney ovšem území odkoupil od místních indiánů a celé jej věnoval svému synovi Jamesi Delaneymu (Tom Hardy), který se zničehonic po 14 letech v Africe objeví na otcově pohřbu se čtrnácti kradenými diamanty v kapse a plánem věnovat území britské či americké vládě. Zkrátka té, která mu bude garantovat monopol na dovoz čaje z Číny a export kožešin tamtéž.

ČT1 vítězem večera, přes den těsně druhá [aktualita]

4. Březen 2017 - 12:00
UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Četníci z Luhačovic jsou opět absolutní jedničkou. Jejich podíl na publiku dosáhl 36,25 %. V čele TOP 10 za všechny kanály jsou „četníci“, které včera sledovalo 1,449 mil. diváků. Televizní noviny zůstávají za nimi, i když s podílem 37,52 % jsou na tom o něco lépe. Nad milion diváků se dostala ještě podvečerní Ulice, kterou sledovalo 1,181 mil. a podíl na mladším publiku 15–54 se dostal na 36,6 %. Z nezpravodajských pořadů je v žebříčku nejsledovanějších ještě Všechnopárty s 994 tisíci diváky, následovaná 13. komnatou 2017, kterou vidělo 792 tisíc. ČT1 má v TOP 10 šest pořadů, Nova tři a Prima jeden.

Televizní tipy na sobotu: biatlon, 24. Český lev nebo Goldfinger [aktualita]

4. Březen 2017 - 8:00
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky. Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Týden plný událostí: odstartovalo nové zemské televizní vysílání, startuje i zbrusu nová televizní stanice

4. Březen 2017 - 0:00
TÝDENNÍ REVIZE – Poslední dny se nesou ve znamení spuštění první přechodové sítě budoucího DVB-T2, vypínání některých kanálů a vstupu O2 TV do pozemního multiplexu. Pro DVB-T2/HEVC bylo využito stávajících vysílacích lokalit. Nebude tak nutno měnit směřování antén, stačí koupě nového televizoru nebo set-top boxu, vysvětlil na tiskové konferenci Marcel Procházka, ředitel pro oblast regulace a strategie Českých Radiokomunikací, kterým první přechodová síť patří.

Sociální sítě

       Sapro, s.r.o.na