Přeskočit na obsah

Sapro s.r.o.

Dobijte svůj automobil pohodlně doma

 • od

V dnešní době se elektromobily stávají stále populárnější volbou pro řidiče po celém světě. Nejenže jsou šetrné k životnímu prostředí, ale také nabízejí moderní technologie a tichý provoz. Jedním z klíčových aspektů vlastnictví elektromobilu je však jeho dobíjení. Představa, že musíte hledat veřejné nabíjecí stanice nebo plánovat dlouhé cesty podle dostupnosti dobíjecích míst, může být pro mnoho lidí odrazující. Naštěstí existuje pohodlné řešení – domácí nabíjecí stanice. S touto technologií můžete svůj elektromobil dobít přímo ve své garáži nebo na příjezdové cestě, což přináší nejen komfort, ale i úsporu času a peněz.

Co to je EV nabíjecí stanice Wallbox Sapro ?

Wallbox Sapro SAP20-BC-APP je typ nabíjecí stanice pro elektromobily, která umožňuje rychlé a bezpečné dobíjení vozidla přímo doma. Má výkon 11 kW a je vybavena pokročilými bezpečnostními funkcemi. Díky WiFi a Bluetooth konektivitě lze stanici ovládat pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS.

EV nabíjecí stanice Wallbox Sapro

 • Určen pro rychlé a bezpečné nabíjení elektromobilů doma
 • Bezpečnost: Ochrana proti vysokému napětí, bleskům, přetížení, zkratu, přehřátí
 • Konektivita: WiFi, Bluetooth, aplikace pro Android a iOS
 • Výkon: 11 kW (třífázový)
 • Nabíjecí kabel: Typ 2, délka 6 metrů
 • Rozměry: 295x195x65mm
 • Hmotnost: cca 7 kg

Kdo nabíjecí stanici určitě využije?

Nabíjecí stanice Wallbox Sapro SAP20-BC-APP s výkonem 11 kW je ideální volbou pro široké spektrum uživatelů elektromobilů, kteří preferují pohodlí a efektivitu nabíjení přímo v domácím prostředí. Konkrétně by tuto stanici ocenili:

 • Vlastníci elektromobilů: Kteří chtějí mít možnost rychle a pohodlně dobíjet své vozidlo přímo ve své garáži či na příjezdové cestě.
 • Rodinné domy a bytové komplexity: Kde je instalace domácí nabíjecí stanice praktickým řešením pro každodenní potřeby nabíjení více vozidel.
 • Uživatelé s potřebou vyššího výkonu: Díky výkonu 11 kW, který umožňuje rychlejší nabíjení než standardní nabíječky.
 • Technologicky orientovaní jedinci: Kteří ocení možnost ovládání a monitorování nabíjení přes mobilní aplikaci a využití WiFi a Bluetooth konektivity.
 • Ekologičtí a finančně uvědomělí jedinci: Kteří využijí možností dotace na nákup a instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily.

Jak používat tuto nabíjecí stanici?

Použití nabíjecí stanice Wallbox Sapro SAP20-BC-APP je poměrně jednoduché a zahrnuje následující kroky:

 1. Příprava: Ujistěte se, že jste stanici správně nainstalovali podle uživatelského manuálu a že je správně připojena k elektrické síti.
 2. Připojení vozidla: Připojte konec nabíjecího kabelu typu 2 k vašemu elektromobilu. Ujistěte se, že je připojení zajištěno a bezpečné.
 3. Zapnutí stanice: Zapněte nabíjecí stanici pomocí ovládacího panelu na samotné stanici nebo pomocí mobilní aplikace, pokud je stanice vybavena funkcí dálkového ovládání.
 4. Nastavení nabíjení: Volitelně můžete nastavit parametry nabíjení, jako je maximální výkon nabíjení nebo čas nabíjení, prostřednictvím aplikace nebo přímo na ovládacím panelu stanice.
 5. Monitorování nabíjení: Během nabíjení můžete monitorovat stav nabíjení prostřednictvím LED indikátorů na stanici nebo pomocí barevného LCD displeje, pokud je k dispozici.
 6. Dokončení nabíjení: Po dokončení nabíjení stanice automaticky vypne nabíjení nebo vám pošle notifikaci (v závislosti na nastavení) a je připravena na další použití.
 7. Odpojení vozidla: Po dokončení nabíjení odpojte nabíjecí kabel od elektromobilu a uložte ho na předem určené místo.
 8. Údržba: Pravidelně udržujte nabíjecí stanici a její okolí čisté a bezpečné. V případě potřeby proveďte rutinní údržbu podle uživatelského manuálu.

Základním pravidlem při používání nabíjecí stanice je dodržovat bezpečnostní pokyny a doporučení výrobce, a to jak při instalaci, tak při samotném používání.

Závěrem lze konstatovat, že nabíjecí stanice Wallbox Sapro SAP20-BC-APP představuje moderní a spolehlivé řešení pro nabíjení elektromobilů v domácím prostředí, které splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti a efektivity.


Máte nějaké dotazy? Obraťte se na nás na e-mailové adrese objednavky@sapro.cz a získejte více informací.

Navštivte náš e-shop, kde nabízíme velký výběr prvotřídní satelitní a pozemní přijímací techniky, fotovoltaiky, produktů pro auto/moto a široký sortiment pro váš dům a zahradu a přečtěte si více o námi nabízených produktech.