Uncategorised

Anténní, satelitní, osvětlovací a kamerová technika.

Firma Sapro s.r.o. patří mezi přední distributory a dovozce satelitní a anténní techniky v České a Slovenské republice již od roku 1993.

Máte e-shop a chcete ho naplnit zajímavými produkty, které se prodávají? 

 

Rádi Vám poskytneme náš produktový feed. Produkty není nutné manuálně zadávat a aktualizovat - vše je automatizované, včetně skladové dostupnosti, obrázků, ceníků, kategorií a další.

 

Webová služba I6WS od našeho poskytovatele Cybersoft Vám dá mnoho možností napojení a exportu dat pro Váš e-shop. Služba dokáže exportovat jak produktové feedy, včetně všech informací, ceníků, informací o skladové dostupnosti, tak i automatický import objednávek do našeho systému.

Velkoobchod

Vážení zákazníci,
v případě zájmu o zakoupení zboží za velkoobchodní ceny je nutná registrace a telefonická nebo e-mailová objednávka,kdy nastavíme odpovídající VELKOOBCHODNÍ CENY požadovaného sortimentu.
, dodací a platební podmínky, Za velkoobchodní ceny je možno nakupovat i pokud se jedná o jednorázový nákup většího množství nebo za vetší finanční objem .

Registraci prove%dte na BB Eshopu https://eshop.sapro.cz/

Kontakt na naše obchodní zástupce https://sapro.cz/kontakt

Ke stažení aktualizace pro HD-BOX REBORN Hisili Enigma 2 + Andxroid 31.08.2017 :

www.sapro.cz/bigfiles/enigma2_openpli_flash20170821.rar    Enigma 2 OpenPLI    ( na USB do root  a dát  do vypnutého boxu . Držet tlačítko (!)  na předním panelu a zapnout box  )
www.sapro.cz/bigfiles/update_android_20170822.zip           Android Kodi   ( na USB do root  a dát  do vypnutého boxu . Držet tlačítko Vol- na předním panelu zapnout box a pak pomocí tlačítek na předním panelu zvolit upgrade )

Další články...

Banner Sapro s.r.o.

Banner Sapro s.r.o.

Banner Sapro s.r.o.